خدمات تخصصی مشاوره ما

خدمات آنلاین و حضوری

روح و روان انسان در مقابل ناملایمات و مسائل دنیای بیرون بسیار آسیب پذیر و شکننده است. در شرایطی که شیوع بیماری کرونا همه گیر شد و قرنطینه امکان استفاده از خدمات حضوری را از انسان ها سلب کرد. بسیاری از افراد که در این شرایط ناگوار از وسواس، اضطراب بیماری، افسردگی و … رنج می بردند توانستند با استفاده از مشاوره آنلاین روانشناسی و روانپزشکی خود و دیگران را نجات دهند. و با رویکردی سالم در مواجهه به مسائل پیش بینی نشده، به زندگی خود بازگشتند.

مشاوره فردی

هر فرد در زندگی با چالش هایی رو به رو می شود که برای حل آن ها باید تصمیم صحیحی بگیرد. مشاوره فردی در چنین مواقعی بهترین انتخاب خواهد بود.

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی باعث بالا بردن اعتماد به نفس- مدیریت کردن وقت- روش های بهتر یادگیری- درمان اختلال های یادگیری و از بین بردن استرس می شود.

مشاوره خانواده

برخی از مشکلات به قدری با خانواده پیوند می خورد که نیازمند درمان از طریق مشاوره خانواده و خانواده درمانی می باشد .

درمان اختلالات اضطرابی

اضطراب یا استرس به عنوان بخشی از زندگی و شخصیت هر انسان می تواند تاثیرات خوبی را در بسیاری از مقاطع به دنبال داشته باشد

درمان وسواس

وسواسی به لحاظ روانشناسی نوعی تردید و شک آزاردهنده درباره موضوعی خاص است. در این حالت فرد وادار به تکرار انجام کاری می شود.

مشاوره قبل ازدواج

مشاوره‌ای است که زوج‌هایی که در نظر دارند با یکدیگر ازدواج کنند، قبل از اتخاذ تصمیم نهایی درباره ازدواج، به منظور ارزیابی تطابق و هماهنگی خود، از آن بهره می‌برند.

درمان اختلالات خواب

وقتی که شخصی دارای اضطراب است و در زمان خوابیدن بر عکس قصد خوابیدن ، به خاطر درگیری ذهنی به شکل مرتب دارای فکر و ذهن درگیری بوده و به واقعه های مختلف فکر می کند

درمان اعتیاد

ترک اعتیاد، فرآیندی طولانی است که طی آن فرد یاد می‌‌گیرد ولع مصرف مواد مخدر را کنترل کرده و از عود مجدد آن جلوگیری کند.

رزرو نوبت مشاوره

برای دریافت نوبت جهت مشاوره آنلاین یا خصوصی، فرم زیر را پر نمایید.

مرحله 1 از 2

مشاوره آنلاین و حضوری

فرم نوبت دهی مشاوره